Servis a řízení budov

Měření a regulace, revize a servis, řízení budov

Silnoproud

Elektroinstalace jsou v dnešní době nedílnou součástí všech zařízení a staveb. Abychom dokázali obsáhnout další navazující servisní obory, jsme pro Vás připraveni vyřešit návrh pro realizaci, samotnou instalaci a následnou údržbu či revizi elektroinstalací.


Měření a regulace

Při větším počtu zařízení je již dnes nemyslitelné a nefektivní ovládat každou jednotku jednotlivě. Proto navrhujeme a dodáváme regulační systémy pro výměníkové stanice, kotelny, klimatizace, vzduchotechniky a další tepelná zařízení. Od individuálního návrhu uživatelského prostředí dle Vašich potřeb až po finální oživení zajistíme Vaší MaR přehlednou, snadno ovladatelnou s možností dalších úprav.


Vzduchotechnika a klimatizace

S dnešními nároky na hygienu a design se dnes budovy neobejdou bez vzduchotechnického a klimatizačního systému. VZT a klimatizaci Vám dodáme, nainstalujeme či budeme provádět servisní kontroly a to dle výrobních předpisů s ohledem na Vaše potřeby. Také provádíme servis na požárních bezpečnostních zařízeních související s VZT jako jsou protipožární klapky, izolace, ucpávky či ventilátory pro odvod tepla a kouře.


Řízení budov

Z velínu, osobního počítače či z pohodlí domova sledujte a řiďte svoji budovu či objekt. Řídit můžete téměř vše od osvětlení a žaluzií po vytápění, klimatizaci či zabezečení. Navrhneme a zrealizujeme dle Vašich potřeb systém, z kterého budete moci ovládat svá zařízení a sledovat jejich stav či výdaje.


Potřebujete servis, revizi či konzultaci?