Uvodka Proxi >

Reference

Reference FVE

Realizace FVE Dražice -  Horní Jiřetín
Instalovaný výkon 7,125 kWp s akumulací do baterie 9,2 kWh.
Realizace FVE Dražice -  Horní Jiřetín Realizace FVE Dražice -  Horní Jiřetín Realizace FVE Dražice -  Horní Jiřetín

Realizace FVE Dražice - Velemín
Instalovaný výkon 9,6 kWp s akumulací do baterie 11,5 kWh.
Realizace FVE Dražice - Velemín Realizace FVE Dražice - Velemín Realizace FVE Dražice - Velemín Realizace FVE Dražice - Velemín Realizace FVE Dražice - Velemín

 

Realizace FVE Dražice - Saběnice
Instalovaný výkon 5,85 kWp s akumulací do baterie 9,2 kWh.
Realizace FVE Dražice - Saběnice Realizace FVE Dražice - Saběnice Realizace FVE Dražice - Saběnice

 

 

Ostatní reference

Obchodní centrum Fontána Teplice
Obchodní centrum Fontána Teplice

Pro obchodní centrum Fontána Teplice a pro společnost JTH Rent s.r.o. provádíme pravidelný servis vzduchotechnických zařízení po celém objektu. Zajišťujeme dodání, výměnu, odvoz a ekologickou likvidaci filtrace. Provádíme také servis protipožárních klapek (PPK) a ventilátorů pro odvod tepla a kouře (OTK). Servis vzduchotechniky pro OC Fontána zahrnuje jednotky VZT, dveřní clony, potrubní ventilátory a střešní ventilátory.

Unipetrol
Unipetrol

Společnosti Unipetrol jsme dodali a instalovali izolační systém Spiralite®. Byly zaizolovány rozvody chlazení, které v daném provozu vyžadují udržení stálých hodnot. Izolace Spiralite® splnila veškerá očekávání zákazníka a plánují se další obměny izolací na průmyslových areálech.

Koito
Koito

Pro společnost Koito jsme dodali a instalovali izolační systém Spiralite®. Izolace byla instalována na rozvody chladiva tak, aby ovládací prvky a ventily byly stále přístupné a funkční, přičemž izolace Spiralite® udržuje stálé hodnoty chladiva. Dodání a instalace také zahrnovala speciální díly jako boxy, kolena a přechody.

Czech Facility
Czech Facility

Se společností Czech Facility nyní spolupracujeme na několika objektech. Pro Czech Facility provádíme vše od servisu vzduchotechniky, úpravy elektrických rozvodů, úpravy a těsnění VZT až po profylaktické prohlídky vzduchotechnických zařízení.

Obchodní centrum Central Most
Obchodní centrum Central Most

Pro obchodní centrum Central Most nyní provádíme servis vzduchotechniky, který zahrnuje kontrolu veškerých jednotek VZT, střešních ventilátorů a dveřních clon. Provádíme také výměnu filtračních médií včetně následné ekologické likvidace.

Lidl
Lidl

Pro obchodní řetězec Lidl jsme prováděli čištění a profylaktickou prohlídku klimatizačních jednotek na provozovnách po celé ČR. Společně s čištěním jsme také provedli výměnu filtrů "na míru".

Pivovar Ossegg
Pivovar Ossegg

Pro pivovar Ossegg jsme dodali a instalovali izolační systém Spiralite® na pivní tanky a to jak na válcové části tak i na oblé zakončení. Spiralite® splnil u zákazníka veškerá očekávání, jelikož nyní si může být jistý teplotou piva v nádržích.