Uvodka Proxi >

Tepelná čerpadla

Aurea

Snadno aplikovatelné řešení pro vytápění moderního domu. Výkonová řada 5, 8 a 10 kW, monoblokové provedení – chladící okruh uvnitř venkovní jedntoky.

Excellia A.I.

Špičkové řešení pro náročné provozní podmínky. Výkonová řada 15HP, 17HP kW, hydraulický modul Duo s integrovanám zásobníkem TV 190 l.

Excellia A.I. DUO

Špičkové řešení pro náročné provozní podmínky. Výkonová řada 15HP, 17HP kW, hydraulický modul Duo s integrovanám zásobníkem TV 190 l.

Extensa A.I.

Optimální řešení pro vytápění moderního domu. Výkonová řada 6, 8 a 10 kW, hydraulický modul Duo s integrovanám zásobníkem TV 190 l.

Extensa A.I. DUO

Optimální řešení pro vytápění moderního dom. Výkonová řada 6, 8 a 10 kW, hydraulický modul Duo s integrovanám zásobníkem TV 190 l.

Loria

Tepelná čerpadla Loria jsou díky svým kompaktním rozměrůma elegantnímu designu vhodná pro umístění v interiéruTepelná čerpadla využívají teplo z okolního prostředí. Jak vyplývá z výpočtu COP,z 1 kWh dodané elektrické energie vyrobí Loria 3 až 5 kWh tepla. Tím výrazněšetří náklady na vytápění objektu a ohřev teplé vody.

Loria DUO

Komfortní příprava teplé vody je zajištěna integrovaným nepřímotopným zásobníkem o objemu 190 litrů. Tento ocelový ohřívač je chráněn silnou vrstvou smaltu a navíc aktivní protikorozní ochranou – patentovaný ACI systém (Anti – Corrosion Integrale) vybavený hořčíkovou anodou.